Centrum OdNowa
Życie kościoła
expose-seperator

Przyjdź i weź udział w naszych spotkaniach

Nabożeństwa

W każdą niedzielę o godzinie 10.00 spotykamy się na nabożeństwie. Dla nas jest to szczególny czas, podczas którego dziękujemy Panu Bogu za jego działanie w naszym życiu. Uwielbiamy Boga współczesną muzyką, słuchamy praktycznego kazania, które zawsze oparte jest na Piśmie Świętym i odnosi się do codziennego życia człowieka oraz modlimy się o nasze potrzeby. Przed i po nabożeństwie czynna jest kawiarenka “OdNowy”, w której napijesz się smacznej kawy i herbaty.

Modlitwa

Spotkania modlitewne mają miejsce w co drugi wtorek o 18.00 w budynku kościoła. Spotykamy się, aby modlić się, dziękować i prosić Boga o nasze potrzeby. Gorąco zachęcamy do udziału w tych spotkaniach.

Młodzież

Spotkania Switch On odbywają się co dwa tygodnie w soboty o godz.18.00 w budynku naszego kościoła. W pozostałe soboty mają miejsce Switch Home (spotkania młodzieżowe w małej grupie), podczas których rozmawiamy o rzeczach dla nas ważnych.

Małe grupy

Spotkania małych grup odbywają przemiennie ze spotkaniami modlitewnymi we wtorkowe i środowe wieczory w domach. Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w takiej grupie prosimy o kontakt.

Dzieci

Spotkania Kościoła Dziecięcego odbywają się w każdą niedzielę. Zachęcamy do udziału w tych ciekawych, pełnych radości, zabawy i poznawania Boga spotkaniach.