Centrum OdNowa
Pastorzy
expose-seperator

Centrum Chrześcijańskie OdNowa

Zbyszek i Magda Zarożni

expose-seperator

Od wielu lat ich stylem życia jest służba Bogu i ludziom. Z niezwykłą pasją prowadzą Centrum Chrześcijańskie „OdNowa”, które jest wypełnieniem ich modlitw względem miasta Wielunia oraz okolic. Pragną, aby Kościół był miejscem zaufania Bogu, wiary w ludzi oraz by przynosił zmiany do otoczenia.

Od 2002 roku zaangażowani w służbę Duszpasterstwa Młodzieży Kościoła Zielonoświątkowego w Polsce. Co roku organizują ogólnopolskie konferencje chrześcijańskie dla młodzieży gimnazjalnej, licealnej i studentów, a także szkolenia dla przywódców i liderów młodzieżowych. Pragną widzieć przemianę w życiu młodych ludzi.

Pastor Zbyszek pełni funkcję Dyrektora Duszpasterstwa Młodzieży oraz jest członkiem Prezydium Naczelnej Rady Kościoła Zielonoświątkowego.  Jest osobą energiczną i zdecydowaną. To wizjoner, który dąży do wyznaczonych celów. Kocha młodzież – jest dla niej wsparciem zarówno duchowym jak i merytorycznym. Fan piłki nożnej i wielu innych dyscyplin sportowych oraz dobrej kuchni ( za wyjątkiem ryżu :)).

Magda to niezwykle ciepła i kochająca kobieta. Jest wsparciem dla wszelkich działań męża. W Chrześcijańskim Centrum „OdNowa” odpowiedzialna jest za Kościół Dziecięcy. To kreatywna i dbająca o szczegóły osoba. Lubi spędzać czas w swoim ogrodzie oraz zajmować się domem.

Magda i Zbyszek mają dwójkę dzieci: Monikę i Maćka.